mgr Urszula Wesołowska

Nauczyciel dyplomowany, absolwentka Wydziału Humanistycznego UMCS, kierunek filologia polska, ekspert zasiadający w komisjach ds. awansu zawodowego nauczycieli, egzaminator egzaminu gimnazjalnego. Ukończyła studia podyplomowe "Zarządzanie oświatą" na Wydziale Ekonomii UMCS oraz "Lider Oświaty" w Collegium Civitas w Warszawie. Wciąż dba o podnoszenie jakości swojego warsztatu pracy, bierze udział w szkoleniach i konferencjach. Przez 11 lat pracowała w szkole podstawowej, następnie w gimnazjum  (od 1999). Od 2006 roku sprawowała funkcję wicedyrektora. W 2010 roku powierzono jej stanowisko dyrektora w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublinie. Wiele satysfakcji przynosi jej praca z dziećmi i młodzieżą. Dzięki jej staraniom wielu uczniów osiągało sukcesy w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim. Przez wiele lat była wychowawcą i opiekunem samorządu szkolnego. Jest otwarta na inicjatywy współpracowników i środowiska. Lubi podróże w towarzystwie rodziny i przyjaciół oraz dobrą książkę.

Wicedyrektor szkoły
mgr Agnieszka Adamczyk-Syta