Odliczeń od opłat za obiady dokonujemy w przypadku:

•  nieobecności dziecka w szkole
  •  rezygnacji z posiłku w danym dniu

pod warunkiem zgłoszenia tego faktu osobiście lub telefonicznie w danym dniu pod numerem:

81 525-25-26 wew. 14  lub 694 879 466, do godziny 8.00.

Za niezgłoszenie nieobecności dziecka na obiedzie odpowiedzialność ponoszą rodzice.

Listy uczniów, którzy posiadają zwroty lub nadpłaty za wyżywienie, dostępne są w sekretariacie oraz  na tablicy ogłoszeń przy szatni szkolnej,  na początku każdego miesiąca. Nie należy zaokrąglać kwot a wysokości odpisów dokonywać zgodnie z danymi z w/w list.

Rezygnację z korzystania ze stołówki szkolnej należy zgłosić w sekretariacie szkoły lub u pani intendent, najpóźniej do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca

(np.: do końca lutego zgłaszamy rezygnację od marca). Brak wcześniejszego zgłoszenia rezygnacji, powoduje miesięczne naliczenie odpłatności za przygotowane posiłki.

Informacje na temat dofinansowania  obiadów przez MOPR prosimy zgłaszać na bieżąco intendentce szkolnej Pani Małgorzecie Knieć.

Regulamin stołówki   POBIERZ

Karta zgłoszenia dziecka na obiady   POBIERZ

Podstawowe alergeny pokarmowe  POBIERZ

Opłata za obiady klasy I-VIII - PAŹDZIERNIK 2019   POBIERZ

Informacja o opłatach za obiady dla oddziałów przedszkolnych:

Listy z płatnościami (zawierające odpisy i nadpłaty) będą dostępne na tablicy informacyjnej oddziałów przedszkolnych pod koniec każdego miesiąca. Zasada ta obowiązuje do końca roku szkolnego 2018/2019.

30.09 - 04.10.2019 r.

ŚNIADANIA I PODWIECZORKI    POBIERZ